INVESTICIJE

Investicije koje su trenutno u tijeku:

1. Izvođenje radova na proširenju i rekonstrukciji sustava javne odvodnje u Županji, izgradnja sustava javne odvodnje u Štitaru i izvedba pripreme za kućne priključke na javni vodoopskrbni sustav u Štitaru
  2. Izgradnja uređaja za pročišćavanje otpadnih voda
  3. Nadzor nad provedbom projekta poboljšanja vodno komunalne infrastrukture aglomeracije Županja
  4. Nabava opreme za održavanje sustava odvodnje i nabava i implementacija geografsko-informacijskog sustava (GIS-a) Predmet nabave podijeljen je u tri grupe:

Nabava vozila za čišćenje sustava odvodnje

Nabava opreme za CCTV inspekciju sustava odvodnje s vozilom

Nabava i implementacija GIS-a

5. Informiranje, jačanja vidljivosti i osnaživanje kapaciteta u provedbi projekta sufinanciranog EU sredstvima: Poboljšanje vodno-komunalne infrastrukture aglomeracije Županja.
  6. Usluge izrade studijske i projektne dokumentacije za prijavu dogradnje sustava odvodnje i izgradnja uređaja za pročišćavanje otpadnih voda aglomeracije Gradište i aglomeracije Bošnjaci.
Kategorija: